KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7473029
nr 747 3029
Färgetsning
Okänd konstnär, signerad, EA (konstnärens exemplar), motivets mått: 14x14
Kondition: oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 mars 2012
kl 19:13:20
100 kr
200 kr
300 kr